התחברות
  שכחתי סיסמא
   בקשת אישור מחדש
    הרשמה
    זכר נקבה
     שליחת שאלה לחבר
      הוספת שיעור
       הודעות מהרב
       צור קשר !

        בעלי החליט להתגרש ממני לצערי...

        מספר סידורי: 63768
        שאלה:
        שלום כבוד הרב, אני נשואה עוד מעט שנה ,היו לי ולבעלי המון ויכוחים ומריבות ואי הבנות אני חוזרת בתשובה וגם הוא ניהלנו אורח חיים דתי חרדי , קנינו דירה , בעלי היה בנאדם בסה"כ מקסים אבל גיליתי את הפנים האמיתיות שלו כביכול , הוא חושב שאני רוצה אותו בגלל הבית , עכשיו אני אצל ההורים אחרי שהוא בא להוריי והשפיל אותי וגידף וסיפר להם על כל הריבים שלנו בסוף לקח תרגליים שלו וברח,עכשיו הוא רוצה להתגרש לצערי..


        תשובה:
        אחותי היקרה, לצערי הרב זה מה שקורה כשלא מקבלים הדרכה נכונה , אני חושב שאתם כן מתאימים, פשוט לא הדריכו אתכם ולא הכינו אתכם מספיק.

        השנה הראשונה היא השנה הקשה ביותר בקשר , כל אחד צריך להיחשף למידות של בן הזוג שלו, זה מאוד קשה פתאום להתמודד עם שוני כל כך גדול, חוץ מזה אני חושב שהפנים האמיתיות של בעלך, דומות מאוד לפנים של כל גבר, כל גבר מתנהג בצורה לא צפויה, כל גבר עשוי לכעוס ולהתעצבן, במיוחד כשאשתו בורחת לאמא שלה.

        אני לא חושב שכלה צריכה להסתתר תחת כנפי אמה, (למעט מצבים באמת מסוכנים שבהם החתן יצא מגידרו וח"ו הרים ידיים או גילה סימנים מסוכנים של אלימות) כביסה מלוכלכת מכבסים בבית ולא בבית ההורים, ברגע שהלכת לבית של אמא שלך וחשפת את הכביסה המלוכלכת גרמת להורים שלך לנקוט בגישה שלילית כלפי בעלך, זו הייתה
        טעות איומה לדעתי.

        אך למרות הכל אני חושב שלא הכל אבוד, אם תהיה מספיק אמיצה כדי להתקשר לבעלך ולבקש ממנו סליחה, אם בעלך יהיה מספיק אמיץ כדי לגשת איתך לייעוץ ולקבל הדרכה נכונה, אני חושב שאתם עדיין מסוגלים להקים בית נאמן וכשר בישראל, אני לא מכיר זוג שלא התמודד בשנה הראשונה עם משבר גירושין, כולם חושבים על זה, יש שלב שבו בני הזוג אפילו מפתחים רגשי אהבה \ שנאה , בני הזוג ממש מבולבלים מחשבות לא ברורות מטרידות את שניהם , זה ממש לא פשוט , אך למרות הכל כשאוהבים באמת הכל מסתדר , כפי שגילה לנו כבר החכם מכל אדם:
        "על כל פשעים תכסה אהבה". 

        אהבה אמיתית יכולה להחזיק מעמד רק אם יש בבית שכינה, רק אז בני הזוג מאמינים שהכל מאת ה' , מקבלים באהבה, עובדים על הגאווה , מוותרים , עובדים על המידות ולא מצערים את השכינה ומפרקים את הבית , הכי קל לברוח ! החכמה היא להתמודד , אדם שלא מסוגל להתמודד עם משברים עשוי להתרסק פעם אחר פעם ולעבור ממשבר למשבר , כל החיים רצופי משברים , אם לא נאמין שכל נפילה היא לצורך עליה ונפיק מכל נפילה את הלקחים הדרושים , אנחנו עשויים ליפול מדחי אל דחי , אבל אם אנחנו מאמינים שהכל מאת ה' לכפר לנו על חטאינו הרבים , אזי אנו זוכים להכניס לביתנו את השכינה הקדושה בסוד שם ה' - י-ה-ו-ה = 26

        אם נוסיף לדחי (22 בגימטריה) את השכינה י-ה-ו-ה (26 בגימטריה) נקבל חיל (48)
        בקיצור אני מברך אתכם שתזכו ללכת מחיל אל חיל ובמקום לברוח ממשברים תלמדו להתמודד איתם ע"י הדרכה נכונה וויתורים ולא ע"י בריחה והוצאת שם רע האחד על השני, מי שעושה כן פוגע אך ורק בעצמו וחבל. ברוכים תהיו ותזכו למצוות.

        לקריאת תגובות נוספות לחצי כאן:"בעלי פשוט חוצפן" , בלי תפילה אין ברכה !

        תגיות:
        גירושין בעלי החליט להתגרש גרושה השפיל גידף שלום בית ריב רגליים נשואה ויכוחים מריבות אי הבנות חוזרת בתשובה
        חדשות אורלנוער
        • שובבים
         ביום שלישי הקרוב יד אדר תתקיים סעודת פורים באולמי ויגו הקהל מוזמן
        • שיעורי הרבנית
         שיעורי הרבנית מיטל מתקיימים בימי ראשון בבית הכנסת תפארת אחים. בימי שני בבית ספר אור לציון בשעה 20:30 לבנות בלבד בימי שני מתקיימים השיעורים בבית ספר אור לציון, חנייה בשפע
        • שיעורים קרובים
         בימי שלישי וחמישי בבית כנסת תפארת אחים רחוב שדרות מנחם רפאל 1 בשעה 21:00 קבלת קהל החל משעה 20:00 בתיאום מראש בווטסאפ: 0504106657 באותו יום.
        מדרשת אור לנוער
        • קבוצות הווטסאפ
         להצטרפות לקבוצות הווטסאפ שלחו הודעה למספר: 0504106657 עם השם שלכם ובקשו להצטרף
        • מעוניינים להפיץ?
         כל מי שמעוניין לעזור בהפצה של סרטונים או בעריכה של סרטונים שיצור איתנו קשר ונשלב אותו במפעל זיכוי הרבים.
        • שיחה עם הרב
         קבלת קהל בימי שלישי וחמישי בין השעות 20:00 ל-21:00
        • שיעורי הרב
         ימי שלישי - ליקוטי מוהר"ן + המורי ימי חמישי - תניא + בן איש חי

        מדור פרסומי

        זמני היום

        סקר