התחברות
  שכחתי סיסמא
   בקשת אישור מחדש
    הרשמה
    זכר נקבה
     שליחת שאלה לחבר
      הוספת שיעור
       הודעות מהרב
       צור קשר !

        זוגיות נוראית לאורך כל השנים ! אין לי אהבה

        מספר סידורי: 63421
        שאלה:
        מאז שאני התאהבתי לראשונה בגיל צעיר מאוד בשכנה החרדייה שלי (ולא נגעתי בה) , הדפוס חוזר על עצמו, הנסיונות הכושלים שלי לגרום לבחורה לאהוב אותי חזרה נגמרים באסון, ההרגשה שאני מקבל כאשר אני מגלה שהאהבה שלי חד צדדית היא אסון בשבילי. לאחרונה פגשתי בחורה חרדיה מאוד מתוקה היא הבינה אותי והתיחסה אליי יפה לראשונה בחיי, הרגשתי שזה נס , ואז אחרי 3 פגישות הפסיקה ליצור קשר. (ואסרה עליי להתקשר), האם זה עונש לגלגול קדם?


        תשובה:
        שום עונש לשום גלגול, אל לנו לתלות את הטעויות שלנו בגלגולים ורוחות רפאים, עלינו להיות בני אדם , לעבוד על איפוק ולהתחבר למסגרת שתעניק לנו דלק רוחני ומשמעת עצמית , כי בלי זה אין לנו סיכוי לשרוד בדור המבול הזה (מבול של תאוות) אחי לדעתי במקרה שלך עדיף שתשמע את האמת בצורה ישירה, אני יכול להתחיל להתפלסף איתך כאן שעות אבל בחרתי לפנות אליך ישירות ולומר לך מה דעתי בנושא ! לדעתי אין לך מושג מהי אהבה , מה שמפעיל אותך זו התאווה שלך , אל תיפגע שאני אומר לך את זה בצורה כזאת ישירה , אתה פשוט תאוותן ! אין שום סיכוי בעולם שתצליח לפתח אהבה ב-3 פגישות, חוץ מזה אי אפשר לגרום לבחורה לאהוב אותך כל כך מהר , אם הייתה לך קצת סבלנות זה היה פותר לך חצי מהבעיות , לדעתי הבעייה היא בך !

        אתה לא באמת אוהב את עצמך , אתה מאוכזב מעצמך , אתה מאוכזב מהטעויות שלך , אם תעבוד על עצמך ותוכיח לעצמך שאתה מסוגל להיות גבר אמיתי , מאופק ולא תאוותן , תצליח לגרום גם לבנות להעריך אותך ולראות שמדובר בבחור רציני שראוי שיהיה אבא לילדים שלהן, אני תמיד מזהיר את התלמידות שלי לחפש בחור רציני, מאופק שיודע לקבוע עיתים לתורה ויודע לעבוד על עצמו מבחינת משמעת וזמנים.

        אחי היקר, אהבה נבנית עם הזמן , לדעתי אין דבר כזה אהבה ממבט ראשון , לדעתי אהבה ממבט ראשון היא גט ממבט שני , אני מאמין שיכולה להיות מציאת חן , אפשר לצאת עם מישהי וישר להרגיש "קליק" אבל הקליק הזה הרבה יותר קרוב לתאווה מאשר לאהבה אחי.

        אהבה היא מושג כל כך נשגב כל כך נפלא אהבה היא דבר כל כך יקר שאין סיכוי שזה יבוא כל כך בקלות , מה שבא בקלות הולך בקלות נשמה , הסיכוי היחיד שלך להבין מהי אהבה אמיתית , היא לנסות להתאהב במשהו רוחני ואז להמיר את האהבה הרוחנית שלך לדבר גשמי או יותר נכון לשלב אהבה רוחנית ,תענוג רוחני עם תענוג גשמי , אז התאווה שלך תהפוך לאהבה אמיתית , אבל את זה יכול לעשות רק אדם שיודע מהו תענוג רוחני אמיתי , רק אדם שהיה מחובר לישיבה (או אפילו מסגרת טובה של שיעורי תורה בשכונה או בעיר) וחווה שבת אמיתית , את החוויה הגדולה ביותר יהודי יכול לקבל בשבת !

        לסיכום: לדעתי אתה בחור מקסים שפשוט צריך לעבוד על עצמו קצת יותר , תתחבר למסגרת טובה שמתאימה לך אחי ותאמין בלב שלם שלא משנה מה היה עד עכשיו מעכשיו אתה פותח דף חדש ועושה הכל כדי לעבוד על איפוק ! תהיה רציני מה יש? וסתם שתדע אחי , ה' ממש אוהב אותך הוא לא מחפש לאכזב אותך , זה אתה שמאכזב את עצמך נשמה , רק אתה יכול לשנות את המצב : "אם אין אני לי מי לי" בהצלחה אחי

        צפייה בקטעים הבאים תעזור לך מאוד גבר:
        א) טיפים לחיים מאושרים.
        ב) מירוץ החיים, פנימיות וחיצוניות.
        ג) לגלות את כוחות הנפש שבאדם.
        ד) זוגיות - מי אני? בן זוג במראה

        תגיות:
        אהבה תאווה מהי אהבה בטחון עצמי פגישות כוחות איפוק
        חדשות אורלנוער
        • שובבים
         ביום שלישי הקרוב יד אדר תתקיים סעודת פורים באולמי ויגו הקהל מוזמן
        • שיעורי הרבנית
         שיעורי הרבנית מיטל מתקיימים בימי ראשון בבית הכנסת תפארת אחים. בימי שני בבית ספר אור לציון בשעה 20:30 לבנות בלבד בימי שני מתקיימים השיעורים בבית ספר אור לציון, חנייה בשפע
        • שיעורים קרובים
         בימי שלישי וחמישי בבית כנסת תפארת אחים רחוב שדרות מנחם רפאל 1 בשעה 21:00 קבלת קהל החל משעה 20:00 בתיאום מראש בווטסאפ: 0504106657 באותו יום.
        מדרשת אור לנוער
        • קבוצות הווטסאפ
         להצטרפות לקבוצות הווטסאפ שלחו הודעה למספר: 0504106657 עם השם שלכם ובקשו להצטרף
        • מעוניינים להפיץ?
         כל מי שמעוניין לעזור בהפצה של סרטונים או בעריכה של סרטונים שיצור איתנו קשר ונשלב אותו במפעל זיכוי הרבים.
        • שיחה עם הרב
         קבלת קהל בימי שלישי וחמישי בין השעות 20:00 ל-21:00
        • שיעורי הרב
         ימי שלישי - ליקוטי מוהר"ן + המורי ימי חמישי - תניא + בן איש חי

        מדור פרסומי

        זמני היום

        סקר