התחברות
  שכחתי סיסמא
   בקשת אישור מחדש
    הרשמה
    זכר נקבה
     שליחת שאלה לחבר
      הוספת שיעור
       הודעות מהרב
       צור קשר !

        נטייה מינית - מה דוד ויהונתן לא היו הומואים?

        מספר סידורי: 52167
        שאלה:
        שלום כבוד הרב, תקן אותי אם אני טועה, עוד בתורה היו מוזכרים זוגות הומואים, אני לא רוצה סתם להגיד אבל דוד ויונתן נראה לי ועוד כמה, אז איך אנשים כאלו קדושים חטאו ולא מוזכר שם שהם חטאו? תזכה לאריכות ימים על מעשיך...


        תשובה:
        אחותי היקרה , דוד ויהונתן אהבו אחד את השני אהבת נפש אבל מעולם לא היו זוג , כבר פנו אלי בני נוער שאמרו לי שהמורה שלהם בבית הספר אמרה להם דברים דומים וזה פשוט סילוף מוחלט של התורה הקדושה , ה' ירחם על כל אלה שמסלפים את דברי חז"ל והורסים את המסורת הנפלאה , יש אנשים שאין להם מושג קלוש בדברי חז"ל והם מחליטים לפרש את התורה לפי דעתם האישית , בקיצור , אין שום מקור הלכתי לשטויות ולהבלים האלה , ה' יתברך מגנה את הדרך הזאת מכל וכל והעונש של אדם מעין זה הוא כבד (הדברים כתובים מפורשות בתנ"ך) , דוד המלך זכה להיות רגל רביעית במרכבה של ה' יתברך , אפילו בצחוק לא שייך לנסות לומר שדוד המלך ויהונתן היו נאהבים ממש במובן הגשמי , רק אנשים פחותי מעלה ללא הבנה בתורה וללא יראת שמים מדברים כך כדי לתת לגיטימציה למעשיהם המכוערים והבזויים , אני לא אומר שבדור שלנו לא יכולים להיות אנשים שהם כאלה אבל הם ממש מסכנים , תינוקות שנשבו , יכול בהחלט להיות שזה קרה להם כתוצאה מחשיפה סביבתית לתכנים אסורים ו\או כתוצאה מיצר חזק שלא הוגבל ונחשף למתירנות , אני לא רב ולא אדמו"ר אז כדאי לקחת את העצות שלי בערבון מוגבל , מי שבאמת רוצה לדעת למה זה קורה שיברר את הדברים אצל גדולי הדור , שישאל את הרב עובדיה יוסף לא אותי , בכל מקרה יהי רצון שה' יתברך ישלח רפואה שלימה לכל אותם נערים ונערות שלא מצליחים להתגבר על התאווה הזאת ויהי רצון שכל מי שמסלף את דברי חז"ל יזכה לחזור בתשובה אמיתית ויזכה לנתח את מהלכי התנ"ך בצורה מכובדת הראויה לאבותינו הקדושים.        תגיות:
        דוד ויהונתן הומו הומואים הומואים בתורה
        חדשות אורלנוער
        • שיעורים קרובים
         יום ראשון - מדרשה (מנשה קפרא 7) בין השעות 20:30-22:00. ביום שלישי - שיעור מרכזי (דרך יבנה 32) בין השעות 20:45 ל-22:30. ביום חמישי - מדרשה. ביום חמישי - בוגרים.
        מדרשת אור לנוער
        • שיעור טהרה לנשים
         מדי יום שני הרבנית מיטל נגר מעבירה שיעור מרתק לנשים נשואות בלבד , סדנת זוגיות וטהרה. להצטרפות השאירו פרטים בצור קשר שבאתר ונציגה תחזור אליכם.
        • מדרשת אורלנוער
         המדרשה פועלת בימים ראשון וחמישי בין השעות 20:30 ל-22:00 בערב ברחוב מנשה קפרא 7, לבנות בלבד.
        • השיעור המרכזי בעיר
         השיעור המרכזי מתקיים בעיר רחובות , ברחוב דרך יבנה 32, כל יום שלישי השיעור מיועד לבנים ובנות בהפרדה. השיעור מתקיים בין השעות 20:30 ל-22:30
        • הדרכת כלות
         עומדת להתחתן? מעוניין בהדרכה? צרי קשר דרך הצור קשר שבאתר ותתואם לך פגישה עם אשת הרב.

        מדור פרסומי

         • המרכז להסרת קעקועים
         • עיצובים

        זמני היום

        סקר

        לקראת האפליקציה רצינו לדעת באיזה מכשיר אתם משתמשים?

        במכשיר תומך אנדרואיד?
        75.29%
        באייפון?
        24.71%

        סה"כ משתתפים בסקר : 2040 אנשים