התחברות
  שכחתי סיסמא
   בקשת אישור מחדש
    הרשמה
    זכר נקבה
     שליחת שאלה לחבר
      הוספת שיעור
       הודעות מהרב
       צור קשר !

        הכנסתי מישהי להיריון והיא לא רוצה לעשות הפלה מה עושים?

        מספר סידורי: 50406
        שאלה:
        לרב היקר יש לי שאלה שבוערת בי המון זמן.אני לא נרדם בלילה מרב שאני מוטרד הכנסתי מישהי להריון והיא לא רוצה לעשות הפלה ...אין לי שום כוונה להתחתן איתה כיצד עלי לנהוג עימה?


        תשובה:
        עשית חטא חמור מאוד והתוצאות שלו באות לידי ביטוי בהיריון , אם תפילו את העובר התוצאות יהיו הרבה יותר קשות , כי הפלה היא רצח ! עדיף שתהיה מואשם בנגיעה אסורה חמורה ולא ברצח ! תברך את הנערה שלא רצתה להפיל את העובר ותחשוב היטב לפני שאתה מטמא שוב את בת ישראל , באחת ההרצאות שמסרתי ברחבי הארץ ניגשה אלי בסוף השיחה נערה שפרצה בבכי ולא יכלה לעצור את עצמה, כששאלתי אותה מה קרה? היא אמרה שלפני כמה שנים היא עשתה הפלה וכל לילה היא שומעת את הצרחה של התינוק שצעק כשריסקו את ראשו באמצעות המלקחיים הרפואיות , יש לה סיוטים והתינוק הזה רודף אותה, אחי היקר, הפלה זה לא צחוק , אני מבין שכדי שאתה תהיה רגוע אתה מוכן לשלם 2000 ש"ח כדי להשתיק את העניין או לפחות להשתתף איתה בסכום אבל זה לא נגמר כאן , הפלה זה רצח וזה יפגע בך בעתיד חלילה כשתרצה להביא ילדים לעולם , תחשוב פעמיים , כמו שהיה לך נחמד וכיף לספק את התאווה שלך , תשא באחריות של מעשיך ותקבל את הייסורים הנ"ל באהבה , אתה צריך לכבד את הנערה ולבקש ממנה מחילה שכעסת , הילד שיוולד הוא ילד יהודי לכל דבר , אם אתה רוצה שהיא תפיל אל תעיז לשלוח אותה לרופאים , תתפלל לה' שיעשה לך נס והעובר יפול בצורה טבעית , אם תתפלל מעומק הלב תפילתך תישמע , תקבל על עצמך לשמור נגיעה ולא לטמא יותר את בנות ישראל בנגיעות אסורות. בהצלחה נסיך.

        תגיות:
        הפלה היריון הפלה לחץ עשיתי הפלההפלתיהפלת עובררצח עובררצח עובריםהפלת תינוקהפלת ילדהפלת עובריםכמה עולה הפלהרוצה לעשות הפלהרוצה להפילחושבת להפילביצוע הפלהאופן ביצוע הפלהשירותי הפלותהפלה רפואית פחדים תיקון להפלה הפלות רצח
        חדשות אורלנוער
        • שובבים
         ביום שלישי הקרוב יד אדר תתקיים סעודת פורים באולמי ויגו הקהל מוזמן
        • שיעורי הרבנית
         שיעורי הרבנית מיטל מתקיימים בימי ראשון בבית הכנסת תפארת אחים. בימי שני בבית ספר אור לציון בשעה 20:30 לבנות בלבד בימי שני מתקיימים השיעורים בבית ספר אור לציון, חנייה בשפע
        • שיעורים קרובים
         בימי שלישי וחמישי בבית כנסת תפארת אחים רחוב שדרות מנחם רפאל 1 בשעה 21:00 קבלת קהל החל משעה 20:00 בתיאום מראש בווטסאפ: 0504106657 באותו יום.
        מדרשת אור לנוער
        • קבוצות הווטסאפ
         להצטרפות לקבוצות הווטסאפ שלחו הודעה למספר: 0504106657 עם השם שלכם ובקשו להצטרף
        • מעוניינים להפיץ?
         כל מי שמעוניין לעזור בהפצה של סרטונים או בעריכה של סרטונים שיצור איתנו קשר ונשלב אותו במפעל זיכוי הרבים.
        • שיחה עם הרב
         קבלת קהל בימי שלישי וחמישי בין השעות 20:00 ל-21:00
        • שיעורי הרב
         ימי שלישי - ליקוטי מוהר"ן + המורי ימי חמישי - תניא + בן איש חי

        מדור פרסומי

        זמני היום

        סקר