התחברות
  שכחתי סיסמא
   בקשת אישור מחדש
    הרשמה
    זכר נקבה
     שליחת שאלה לחבר
      הוספת שיעור
       הודעות מהרב
       צור קשר !

        כולם הלכו לנשף ורק אני לא הלכתי ואני בצער מזה

        מספר סידורי: 46925
        שאלה:
        הרב, היה לי ניסיון מאוד קשה היה לי נשף מסיבת סיום י"ב ולא הלכתי אני ועוד חברה. וראיתי את התמונות שלהם מהנשף והיה לי ממש קשה!! נראה לי אני היחידה שלא הלכתי לנשף.. אני מרגישה חסרת חיים..אני גם לא מוצאת את עצמי בדת איך מתמודדים..אני בוכה פה :(


        תשובה:
        אחותי היקרה, אשריך ואשרי חלקך שזכית לא לקחת חלק בחילול ה' , אם היית היחידה שלא הלכה הרי שהשכר שלך עצום ! תחשבי חיובי אל תחשבי שלילי , אתן לך דוגמא קיצונית כדי שתביני , אם כל הכיתה שלך הייתה מעשנת סמים ומצטלמת מסטולה אחד על השני בפריצות גמורה ובטיפשות אדירה , האם גם אז היית יושבת בבית ובוכה על שלא זכית להיות בין כל המסוממים? על מה את בוכה? וכי את מצטערת על המצווה שקיימת? אשריך שזכית לקיים מצווה אדירה מעין זו , אתן לך דוגמא נוספות , אם כל הכיתה שלך היו הולכים לבית בושת ומצטלמים שם עם כל הפרוצות והסרסורים האם גם אז היית צופה בתמונות ובוכה? מה בדיוק את רוצה להיות? יראת שמים או פרוצה? צדיקה או חפיפניקית? עשית את הדבר הנכון ! אל תצטערי את נסיכה אמיתית , כל השאר בעתיד יקנאו בך ובזכויות שלך, דעי לך כשכולם חוטאים , אלה שלא חוטאים זוכים ונוטלים שכר כולם ! משל למה הדבר דומה , למלך שציווה על כל נתיניו לבנות לו ארמון, אף אחד לא בנה שום ארמון כולם אכלו ושתו ורקדו ורק נערה אחת אספה לבנים והתחילה לבנות ארמון , עכשיו אני שואל אותך , גם אם הנערה לא הצליחה לבנות ארמון שלם , האם לדעתך המלך לא יחייך ויתן לה שכר עצום על עצם ההשתדלות? הרי אף אחד לא שמע למלך חוץ ממנה וכי אינה ראויה לכבוד? האם לדעתך היא תשב לבכות על זה שהיא בנתה ארמון למלך וכל השאר רקדו והיא לא רקדה איתם? אם המלך היה שומע שהיא מצטערת על זה שהיא בנתה לו ארמון האם לא היה מפחית המלך משכרה? אל לך להצטער על המצווה שעשית , אדם שעושה מצווה ומצטער על שעשה אותה הרי שהוא מאבד משכרו ! אל תפסידי את הזכות האדירה שנפלה בחלקך לקדש שם שמים ! את צדיקה אמיתית שלא מוותרת על העקרונות שלה , כל הכבוד לך את לא מבינה איזה זכות יש לך אחותי היקרה, אני מקנא בך ! באמת ! ירבו כמותך בישראל.

        תגיות:
        נשף מעורב
        חדשות אורלנוער
        • שיעורים קרובים
         יום ראשון - מדרשה (מנשה קפרא 7) בין השעות 20:30-22:00. ביום שלישי - שיעור מרכזי (דרך יבנה 32) בין השעות 20:45 ל-22:30. ביום חמישי - מדרשה. ביום חמישי - בוגרים.
        מדרשת אור לנוער
        • שיעור טהרה לנשים
         מדי יום שני הרבנית מיטל נגר מעבירה שיעור מרתק לנשים נשואות בלבד , סדנת זוגיות וטהרה. להצטרפות השאירו פרטים בצור קשר שבאתר ונציגה תחזור אליכם.
        • מדרשת אורלנוער
         המדרשה פועלת בימים ראשון וחמישי בין השעות 20:30 ל-22:00 בערב ברחוב מנשה קפרא 7, לבנות בלבד.
        • השיעור המרכזי בעיר
         השיעור המרכזי מתקיים בעיר רחובות , ברחוב דרך יבנה 32, כל יום שלישי השיעור מיועד לבנים ובנות בהפרדה. השיעור מתקיים בין השעות 20:30 ל-22:30
        • הדרכת כלות
         עומדת להתחתן? מעוניין בהדרכה? צרי קשר דרך הצור קשר שבאתר ותתואם לך פגישה עם אשת הרב.

        מדור פרסומי

         • המרכז להסרת קעקועים
         • עיצובים

        זמני היום

        סקר

        לקראת האפליקציה רצינו לדעת באיזה מכשיר אתם משתמשים?

        במכשיר תומך אנדרואיד?
        75.29%
        באייפון?
        24.71%

        סה"כ משתתפים בסקר : 2040 אנשים