התחברות
  שכחתי סיסמא
   בקשת אישור מחדש
    הרשמה
    זכר נקבה
     שליחת שאלה לחבר
      הוספת שיעור
       הודעות מהרב
       צור קשר !

        דחוףףף אחי!!!!!! בקשר לקרע השטן - אור הקבלה - נתנאל הכהן

        מספר סידורי: 37012
        שאלה:
        אחי היקר, אמא שלי קנתה לי איזה קמעה מנתנאל הכהן (זה שיש לו שידורים ברדיו "אור הקבלה"), הקמעה נקרא 'קרע השטן' לפי מה שהבנתי. אני חייב לדעת אם זה בסדר או ש...? אין לי מושג מי זה ומה הכוונות שלו. אני מקווה שתוכל לעזור נשמה.


        תשובה:
        כל יהודי שמנסה לסייע ולעזור לעם ישראל הוא יהודי טוב מבחינתי אולם, בנוגע למקרה הספציפי הזה, כפי מיטב ידיעתי נתנאל הכהן, הוא אדם נחמד שבאמת ובתמים מנסה לעזור לעם ישראל אך דעותיי חלוקות בנושא משום שאני מאמין שאי אפשר לפתור לאנשים בעיות באמצעות קמיעות ושימוש בקבלה מעשית הדבר אסור על פי דין תורה והעושה כן צפוי לעונשים כבדים ח"ו לכן אני מציע לא להשתמש בקמיע מסוג זה בשום פנים ואופן ורק באישור של רב מוסמך פוסק או ירא שמים אפשר להתיר זאת. אני לא רוצה חלילה להיכשל בלשון הרע כי אינני מכיר את מר נתנאל באופן אישי ולכן מבחינתי כל זמן שאיני מכירו איני מוסמך לדבר בגנותו, אך רשאי אני לדבר בגנות הדרך בה אנשים מתיימרים להתיר לעבוד את ה'. אחי היקר הדבר היחיד שיכול לפתור לאדם את צרותיו היא הליכה בדרך ה' ולא נהייה אחר קמיעות ופתרונות קסם, אם אדם הולך בדרך ה' שומר תורה ומצוות וחי על פי ההלכה יתכן ובמקרים מסויימים רב ירא שמים או מקובל אמיתי ירא שמים עשוי להועיל לו ולכתוב לו קמיע או לתת לו טיפ ולהורות לו את דרך ההלכה אבל מעטים בדור מסוגלים לעשות כן נשמה טובה אז.. לא כל אדם שיש לו תכנית ברדיו מסוגל לעשות כן ואף אם הוא מצליח בדרכו ומועיל ועוזר לרבים, דע לך שלפעמים הצלחתו של אדם אינה נובעת מכוח הקדושה אלא מכוחות הטומאה והסיטרא אחרא. שוב אני נזהר בלשוני כי אני לא מכיר את האדם אבל הייתי ממליץ להיזהר ולהישמר מכל שימוש בקבלה מעשית שעשוי בעתיד לגרור תוצאות ממש הרסניות ולא רצויות. זכור תמיד: "יגעת ומצאת תאמין" אם אדם יגע ומתאמץ לעשות רצון ה' אזי יקויים בו הפסוק: "אם שמוע תשמע לקול ה'אלהיך והישר בעיניו תעשה והאזנת למצותיו ושמרת כל חקיו כל המחלה אשר שמתי במצרים לא אשים עליך כי אניה' רפאך" אני מברך אותך שתזכה לעשות רצון ה' ולא לסמוך על קמיעות ודברי הבל. תקפיד לומר קריאת שמע שעל המיטה ולהודות לה' בוקר ערב וצהרים על הטוב שהטיב עמך ואם יש לך בעיה בריאותית כזו או אחרת הפתרון הטוב ביותר הוא להקפיד לברך את ברכת "אשר יצר" בכוונה כל יום. יהי רצון שה' ישלח ברכה במעשי ידיך ותזכה לכל מילי דמיטב.

        חדשות אורלנוער
        • שיעורים קרובים
         יום ראשון - מדרשה (מנשה קפרא 7) בין השעות 20:30-22:00. ביום שלישי - שיעור מרכזי (דרך יבנה 32) בין השעות 20:45 ל-22:30. ביום חמישי - מדרשה. ביום חמישי - בוגרים.
        מדרשת אור לנוער
        • שיעור טהרה לנשים
         מדי יום שני הרבנית מיטל נגר מעבירה שיעור מרתק לנשים נשואות בלבד , סדנת זוגיות וטהרה. להצטרפות השאירו פרטים בצור קשר שבאתר ונציגה תחזור אליכם.
        • מדרשת אורלנוער
         המדרשה פועלת בימים ראשון וחמישי בין השעות 20:30 ל-22:00 בערב ברחוב מנשה קפרא 7, לבנות בלבד.
        • השיעור המרכזי בעיר
         השיעור המרכזי מתקיים בעיר רחובות , ברחוב דרך יבנה 32, כל יום שלישי השיעור מיועד לבנים ובנות בהפרדה. השיעור מתקיים בין השעות 20:30 ל-22:30
        • הדרכת כלות
         עומדת להתחתן? מעוניין בהדרכה? צרי קשר דרך הצור קשר שבאתר ותתואם לך פגישה עם אשת הרב.

        מדור פרסומי

         • המרכז להסרת קעקועים
         • עיצובים

        זמני היום

        סקר

        לקראת האפליקציה רצינו לדעת באיזה מכשיר אתם משתמשים?

        במכשיר תומך אנדרואיד?
        75.29%
        באייפון?
        24.71%

        סה"כ משתתפים בסקר : 2040 אנשים