התחברות
  שכחתי סיסמא
   בקשת אישור מחדש
    הרשמה
    זכר נקבה
     שליחת שאלה לחבר
      הוספת שיעור
       הודעות מהרב
       צור קשר !

        קבעתי תור להפלה עוד ארבעה ימים - אני לא מסוגלת לגדל את הילד לבד.

        מספר סידורי: 120541
        שאלה:
        שלום אני צריכה עזרה דחוף אני גרושה עם 2 בנות ויש לי בן זוג כבר הרבה זמן כול הזמן אני מרגישה שהוא לא נאמן לי כי נמשכות אליו הרבה ידידות נכנסתי עכשיו להריון אני בחודש השני והוא לא רוצה שאני יביא את הילד לעולם ביום שני הקרוב אמורים לעשות לי הפלה בתאריך 24-2-2014 לבד אני לא יכולה לגדל את הילד אני מבקשת כל יום ומתפללת שהוא ישנה את ההחלטה שלו נפרדנו לפני יומים ומאוד קשה לי כל המצב הזה גם לעבור לבד הכול אין לי הרבה עם מי לדבר אני מבקשת עזרה לתפילה שהוא יחזור אלי וישנה את ההחלטה שלו אין לי כבר למי לפנות.


        תשובה:

        אחותי היקרה , אני שמח לשמוע שאת בהיריון בחודש שני ואני מברך אותך שתזכי להביא את הנשמה הטהורה הזאת לעולם , בלידה קלה ובהיריון תקין בע"ה.

        דברים שהיה חשוב לי שתקראי:
        א. אני שמח שפנית אלי בזמן ולא עשית את ההפלה.
        ב. הפלה היא חטא חמור מאוד , אני ממש מבקש ממך לא להרוג את הילד הזה.
        ג. אם היית יודעת מה עונשה של אשה שמפילה לא היית מעיזה לחשוב על הפלה! 
        ד. יש נשים שמחכות לילדים מעל 8 שנים ואת במחי יד ברגע אחד נוטלת חיים?????
        ה. אני מבין את הקושי וממש רוצה לעזור לך , אבל את חייבת להציל את הילד , צדיקה !
        ו. תשאירי לנו את השם שלך במדור ביקשת קיבלת ואני מבטיח להתפלל עליך המון

        בן הזוג שלך צריך לקחת אחריות על המעשים שלו , את לא כלי חד פעמי של אף אחד , אם הוא היה איתך הוא צריך להבין שיש משמעות למעשים שלו , אם הוא לא מוכן לכבד אותך ולהקים איתך בית , בית המשפט יחייב אותו לשלם לך מזונות , אל תדאגי תביאי את הילד הזה לעולם , במוקדם או במאוחר הוא ייאלץ להתמודד עם העובדה שהוא אבא טרי.
        ככה או ככה הוא יהיה חייב לטפל בילד ולדאוג לו , אחרי שהילד יוולד הוא יהיה מאושר תאמיני לי , התעסקנו עם המון מקרים כאלה , בהתחלה הם מאיימים , משתוללים וכועסים , אבל אחרי זה ברוב המקרים (בלית ברירה) הם משלימים עם המציאות וחפצים לראות את הילד שלהם גדל ומתרוצץ בעולם.

        סיפור מזעזע שקרה לי לפני כמה שנים.
        לפני כמה שנים הייתי בפתח תקווה , אמרתי שם דבר תורה ותוך כדי הדברים יצא לנו לדון בכל מה שקשור להפלה וכיוצב' , אמרתי לפני כל הקהל שאשה שעושה הפלה , אין לה מנוחה , לא בעולם הזה ולא בעולם הבא , המצפון אוכל אותה ומקשה עליה לתפקד ביומיום. כמה דק' לפני סיום ההרצאה מישהי מהקהל התחילה לבכות וכששאלתי אותה מה קרה, היא התביישה לספר לפני כולם , בסוף ההרצאה היא סיפרה לי שלפני שש שנים היא עשתה הפלה וכשהכניסו אותה לחדר הניתוח כדי לבצע את ההפלה , היא שמעה צרחה חזקה, היא פשוט שמעה את העובר צורח וסובל כשריסקו אותו .היא חולמת עליו בלילות , היא טוענת שהוא בא אליה בחלומות והוא כועס עליה. הוא מבטיח לנקום בה רחמנא ליצלן, מאז עברו כמה שנים וכל יום היא שומעת בלילה את הצרחה הנוראית הזאת. יהי רצון שה' ישלח לכולנו דעת דקדושה ונזכה להיות רחמנים בני רחמנים. גם כשממש קשה לנו !

        לסיכום: רק לפני חודשיים טיפלנו במקרה דומה לשלך , נערה שנכנסה להיריון בגיל צעיר ורצתה לעשות הפלה פנתה אלינו , שוחחנו איתה והסברנו לה את חומרת העוון , זה ממש לא משחק ילדים , משמעות ההפלה היא "רצח" פשוטו כמשמעו , הנערה הבינה את המשמעות והיום היא מאושרת ! יש לה ילד מקסים וה' עזר לה ובזכות זה שהיא בחרה לא להפיל את הילד , אין לי ספק שהילד הזה יודה לה כל ימי חייו. גם היא הייתה רגע לפני הפלה. אני מתחנן בפניך, תבטלי את התור לרופא , אל תקחי לנשמה הזאת את החיים.

        נ.ב - אני רוצה שתצפי בקטעים הבאים , אין לי ספק שהם יזעזעו אותך וישנו את החלטתך.        .


        .

         

        תגיות:
        הפלה נכנסתי עכשיו להיריון אני בחודש השני הפלה היא רצח הפלה היא חטא חמור לעשות לי הפלה להציל את הילד
        חדשות אורלנוער
        • שובבים
         ביום שלישי הקרוב יד אדר תתקיים סעודת פורים באולמי ויגו הקהל מוזמן
        • שיעורי הרבנית
         שיעורי הרבנית מיטל מתקיימים בימי ראשון בבית הכנסת תפארת אחים. בימי שני בבית ספר אור לציון בשעה 20:30 לבנות בלבד בימי שני מתקיימים השיעורים בבית ספר אור לציון, חנייה בשפע
        • שיעורים קרובים
         בימי שלישי וחמישי בבית כנסת תפארת אחים רחוב שדרות מנחם רפאל 1 בשעה 21:00 קבלת קהל החל משעה 20:00 בתיאום מראש בווטסאפ: 0504106657 באותו יום.
        מדרשת אור לנוער
        • קבוצות הווטסאפ
         להצטרפות לקבוצות הווטסאפ שלחו הודעה למספר: 0504106657 עם השם שלכם ובקשו להצטרף
        • מעוניינים להפיץ?
         כל מי שמעוניין לעזור בהפצה של סרטונים או בעריכה של סרטונים שיצור איתנו קשר ונשלב אותו במפעל זיכוי הרבים.
        • שיחה עם הרב
         קבלת קהל בימי שלישי וחמישי בין השעות 20:00 ל-21:00
        • שיעורי הרב
         ימי שלישי - ליקוטי מוהר"ן + המורי ימי חמישי - תניא + בן איש חי

        מדור פרסומי

        זמני היום

        סקר